Изменения и разъяснения законодательства

news

ЗА ЯКИХ УМОВ НЕ ПОТРІБНО ЗАСТОСОВУВАТИ РРО ПРИ ОТРИМАННІ ОРЕНДНОЇ ПЛАТИ

ДПС України надала наступні роз'яснення з питання щодо необхідності застосування товариством РРО у разі отримання плати за надані орендні послуги через платіжні системи Приват24, Монобанк тощо:

У разі отримання орендної плати від орендарів виключно у безготівковій формі (шляхом переказу коштів із розрахункового рахунку на розрахунковий рахунок через установу банку або шляхом безпосереднього внесення коштів через касу банку) застосовувати РРО не обов'язково.

Та й у разі отримання орендної плати від орендарів через платіжні системи Приват24, Монобанк, LiqPay, Portmone та інші, тобто із застосуванням інтернет-еквайрингу, РРО не потрібно застосовувати. Щоправда, за умови, що орендодавцем надано (надіслано) орендарю рахунок в електронному вигляді за допомогою мережі Інтернет та за умови відсутності фізичного контакту орендодавця та орендаря.

У разі отримання в позаробочий час сум коштів за надані орендні послуги та обов'язку застосування РРО у визначених законодавством випадках, такі операції реєструються через РРО за підсумками робочого дня, протягом якого отримано дохід. Причому датою отримання доходу вважається дата зарахування коштів на розрахунковий рахунок товариства або отримання готівки в касу.

Джерело: ІПК ДПС України від 16.03.2020р. №1087/6/99-00-05-04-01-06/ІПК.

Запорожский адвокат - Дудник Игорь Геннадиевич. Все виды юридических услуг

Конфиденциальная, квалифицированная, своевременная и доступная правовая помощь

© 2019, All Rights Reserved