Изменения и разъяснения законодательства

news

З 2020 РОКУ УКРАЇНЦІВ МОЖУТЬ ПЕРЕВЕСТИ НА ЕЛЕКТРОННІ ЛІКАРНЯНІ

На ранковому засіданні 05.12.2019 р. Верховна Рада України прийняла за основу законопроект № 2275 щодо стабілізації функціонування системи загальнообов'язкового державного соціального страхування.

В Законі України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» пропонується визначити, що електронний реєстр листків непрацездатності – система накопичення, зберігання та використання інформації про видані, продовжені та обліковані листки непрацездатності, створюється як складова частина реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Також передбачено, що тимчасову непрацездатність засвідчує електронний медичний висновок: створюється на підставі медичних записів і реєструється в електронній системі охорони здоров'я із використанням електронного цифрового підпису і містить висновок лікаря (комісії лікарів) за результатами медичної експертизи з тимчасової втрати працездатності. Такий медичний висновок є єдиною підставою для створення листка непрацездатності.

Запорожский адвокат - Дудник Игорь Геннадиевич. Все виды юридических услуг

Конфиденциальная, квалифицированная, своевременная и доступная правовая помощь

© 2019, All Rights Reserved