Изменения и разъяснения законодательства

news

ВСТАНОВЛЕНО ШТРАФИ ЗА ОБСЛУГОВУВАННЯ СПОЖИВАЧІВ БЕЗ МАСОК

17.12.2020р. Верховною Радою України було прийнято Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення» щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)». Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Цим Законом встановлено, що за допуск особи у громадські будинки, споруди, де здійснюється обслуговування населення, та громадський транспорт у період дії карантину, без попередження, донесеного в будь-якій формі та в будь-який спосіб, про необхідність одягнути засіб індивідуального захисту органів дихання, зокрема респіратор або захисну маску, що закриває ніс та рот, у тому числі виготовлений самостійно, та/або за відсутність реагування на перебування в таких місцях осіб без вдягнутих засобів індивідуального захисту (усне зауваження про необхідність одягнути засіб індивідуального захисту, припинення обслуговування, виклик представника Національної поліції з повідомленням про адміністративне правопорушення), юридична особа, фізична особа-підприємець сплачують штраф у розмірі від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3 400-5 100 грн.).

За обслуговування споживачів у період дії карантину працівниками суб'єктів господарювання та/або безпосередньо ФОП без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, – юридична особа, фізична особа-підприємець сплачують штраф у розмірі від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3 400-5 100 грн.).

Також цим Законом визначається, що складати постанови про накладення штрафів та застосування фінансових санкцій уповноважені посадові особи територіальних органів центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення.

Запорожский адвокат - Дудник Игорь Геннадиевич. Все виды юридических услуг

Конфиденциальная, квалифицированная, своевременная и доступная правовая помощь

© 2019, All Rights Reserved