Изменения и разъяснения законодательства

news

ТИХ, ХТО ПОТРЕБУЄ БЕЗОПЛАТНУ ДОПОМОГУ АДВОКАТА, ПЕРЕВІРЯТЬ НА МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНІСТЬ ЗА 3 ДНІ

Кабінет Міністрів України встановив строк надання відповіді з державних реєстрів центрам з надання безоплатної вторинної правової допомоги щодо підтвердження належності особи до суб'єктів права на відповідну допомогу за критерієм малозабезпеченості. Відповідну постанову № 1134 Кабмін прийняв на своєму засіданні 27.12.2019 р., яка набрала чинності 31.12.2019 р.

Уряд установив, що строк подання інформації з реєстрів органами, що забезпечують ведення реєстрів, на запити центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги не може перевищувати трьох робочих днів з дня отримання зазначених запитів (раніше такий строк не був встановлений). Мета прийняття постанови – спрощення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги, що надається відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

Крім того, Уряд доручив Міністерству юстиції разом із заінтересованими центральними органами виконавчої влади у тримісячний строк з дня набрання чинності цією постановою розробити та затвердити порядки подання інформації з реєстрів центрам з надання безоплатної вторинної правової допомоги для підтвердження належності особи до суб'єктів такого права.

Запорожский адвокат - Дудник Игорь Геннадиевич. Все виды юридических услуг

Конфиденциальная, квалифицированная, своевременная и доступная правовая помощь

© 2019, All Rights Reserved