Изменения и разъяснения законодательства

news

СПРОЩЕНО ПЕРЕСУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ТЕХНІКИ

Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Мінекономіки і прийняв постанову «Про внесення змін до Правил дорожнього руху» (щодо дозволів на рух габаритної сільськогосподарської техніки).

Цією постановою скасовується необхідність отримання дозволу для техніки шириною до 2,6 метрів, а також дозволу для техніки шириною від 2,6 до 3,75 метрів, за умови дотримання спеціальних правил безпеки (машина супроводу, знак об'їзду, проблискові маячки, тощо).

Нагадаємо, що для руху будь-якої сільськогосподарської техніки потрібен дозвіл, який видається Нацполіцією на підставі погодження Державтодору та є платним. Отримання дозволу необхідне на кожний окремий виїзд щодо кожної одиниці техніки. Окрім того, погодження органів займає тривалий час (від трьох днів до одного місяця). У дозволі вказується конкретний маршрут, який заздалегідь передбачити неможливо, у тому числі через погодні умови. У Мінекономіки зазначають, що отримання цього дозволу декларативне та не впливає на безпеку на дорозі. Його отримання є критичним до початку сезону польових робіт.

Запорожский адвокат - Дудник Игорь Геннадиевич. Все виды юридических услуг

Конфиденциальная, квалифицированная, своевременная и доступная правовая помощь

© 2019, All Rights Reserved