Изменения и разъяснения законодательства

news

СКІЛЬКИ ПЛАТИТИМУТЬ РОБОТОДАВЦІ ЗА ПОРУШЕННЯ ТРУДОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА У 2020 РОЦІ

У 2020 р. за неналежно оформленого працівника доведеться сплатити 141 690 грн. фінансових санкцій, нагадують в Управлінні Держпраці у Хмельницькій області.

Так, з 01.01.2020 р. мінімальна заробітна плата становить 4 723 грн. та у погодинному розмірі – 28,31 грн.

Трудові відносини роботодавця із працівником розпочинаються із укладання трудового договору, який оформляється наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу.

Зокрема, за порушення трудового законодавства юридичні та фізичні особи-підприємці, які використовують найману працю, несуть фінансову відповідальність у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, тобто 141 690 грн. – у разі фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору, оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час та виплату заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску.

Запорожский адвокат - Дудник Игорь Геннадиевич. Все виды юридических услуг

Конфиденциальная, квалифицированная, своевременная и доступная правовая помощь

© 2019, All Rights Reserved