Изменения и разъяснения законодательства

news

РОЗШИРЕНО ПЕРЕЛІК НЕДОПУСТИМОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АДМІНІСТРАТИВНОГО ПОЗОВУ

29.12.2019 р. набрав чинності Закон № 394-IX щодо забезпечення конституційних принципів у сферах енергетики та комунальних послуг. Цим Законом внесено зміни до Кодексу адміністративного судочинства України, а саме розширено перелік дій, якими не допускається забезпечення адміністративного позову.

Так, відповідно до нової редакції ст. 151 Кодексу адміністративного судочинства України суд не може забезпечити позов шляхом:

– зупинення рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – «НКРЕКП»), щодо встановлення державних регульованих цін (тарифів) на ринку електричної енергії та природного газу, затвердження методик (порядків) їх встановлення (формування, розрахунку);

– зупинення рішення Конкурсної комісії з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП, встановлення заборони Кабінету Міністрів України призначати на посаду члена (членів) НКРЕКП відповідно до Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

Запорожский адвокат - Дудник Игорь Геннадиевич. Все виды юридических услуг

Конфиденциальная, квалифицированная, своевременная и доступная правовая помощь

© 2019, All Rights Reserved