Изменения и разъяснения законодательства

news

РОЗШИРЕНО КОЛО БЛИЗЬКИХ ОСІБ І ЧЛЕНІВ СІМ’Ї ДЕКЛАРАНТІВ: РОЗ'ЯСНЕННЯ НАЗК

ВІДПОВІДНІ ЗМІНИ ВНЕСЕНО ДО ЗАКОНУ ПРО ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

Національне агентство з питань запобігання корупції звернуло увагу на розширення кола близьких осіб та членів сім'ї суб'єктів декларування відповідно до змін, які внесені до Закону «Про запобігання корупції» та набрали чинності 18.10.2019 р.

Відтепер термін "близькі особи" у Законі застосовується до племінника і племінниці, а також до батька та матері дружини (чоловіка) сина (дочки).

Для вимог фінансового контролю членами сім'ї суб'єкта декларування тепер вважаються його неповнолітні діти незалежно від спільного проживання, пов'язаності спільним побутом та наявності взаємних прав та обов'язків.

НАЗК нагадало, що на коло близьких осіб поширюються обмеження щодо спільної роботи: публічним службовцям заборонено мати таких осіб у прямому підпорядкуванні.

Крім цього, до складу Громадської ради при Національному агентстві не можуть входити особи, близькі особи яких є або, незалежно від тривалості, були працівниками НАЗК протягом останніх трьох років.

НАЗК звернуло увагу, що нові правила декларування та подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані (зміни до ст. 46 та 52 Закону «Про запобігання корупції») набудуть чинності з 01.01.2020 р.

Запорожский адвокат - Дудник Игорь Геннадиевич. Все виды юридических услуг

Конфиденциальная, квалифицированная, своевременная и доступная правовая помощь

© 2019, All Rights Reserved