Изменения и разъяснения законодательства

news

ПРОКУРАТУРА ПРИПИНЯЄ ФУНКЦІЮ ДОСУДОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ

20.11.2019 р. прокуратура припиняє функцію досудового розслідування, однак продовжує здійснювати процесуальне керівництво у розслідуванні, тобто організацію і координацію досудового слідства.

Усі незавершені розслідування передаються відповідно до кваліфікації до ДБР, НАБУ, СБУ тощо. Разом з цим повноваження прокурорів виконувати процесуальні дії в межах розслідувань забезпечить їхню безперервність.

З утворенням у ДБР спеціалізованого управління та переходу до нього слідчих матеріали проваджень будуть направлені їм для подальшої роботи над розслідуваннями.

У ГПУ нагадали, що досудове розслідування здійснювалось прокуратурою тимчасово. Ця функція прокуратурі не притаманна і не входить до її функцій згідно з Основним Законом і Законом «Про прокуратуру». У Перехідних положеннях Конституції і КПК України зазначається, що до створення Державного бюро розслідувань повноваження щодо досудового розслідування здійснюють слідчі прокуратури, а після початку його роботи - мають завершити розслідування у визначений строк або вирішити питання про доручення його здійснення іншим органам досудового розслідування.

Запорожский адвокат - Дудник Игорь Геннадиевич. Все виды юридических услуг

Конфиденциальная, квалифицированная, своевременная и доступная правовая помощь

© 2019, All Rights Reserved