Изменения и разъяснения законодательства

news

ПРО ПОВЕРНЕННЯ ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ ПІСЛЯ ЙОГО ВИЛУЧЕННЯ

Багато водіїв пройшли через відносно просту процедуру повернення посвідчення після його тимчасового вилучення при оформленні матеріалів ДТП. Більше запитань виникає у водіїв, яких суд позбавив права керування на певний термін. Патрульна поліція м. Києва надала наступні роз’яснення щодо повернення вилученого посвідчення водія:

Які умови повернення посвідчення водія після закінчення визначеного строку позбавлення права керування транспортними засобами?

Для повернення посвідчення необхідне:

– успішне складення теоретичного і практичного іспиту для отримання права на керування транспортним засобом відповідної категорії;

– проходження в установленому порядку позачергового медичного огляду щодо придатності до керування транспортним засобом (для осіб, позбавлених права на керування транспортними засобами за керування такими засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння).

Де зберігаються вилучені посвідчення водія?

Водійські права вилучаються поліцейським на місці зупинки транспортного засобу та зберігаються у територіальному сервісному центрі МВС за місцем проживання особи, зазначеної у рішенні суду.

Куди звертатися для повернення посвідчення водія у разі, коли термін позбавлення права керування транспортними засобами скінчився?

Для повернення посвідчення необхідно звернутися до територіального сервісного центру МВС, надавши копію постанови суду.

Особа отримала посвідчення водія вперше терміном на 2 роки. Чи повернуть його після позбавлення права керування транспортними засобами?

Після набрання чинності рішенням суду таке посвідчення водія вважається недійсним, підлягає вилученню та передається для знищення. Особа, після закінчення строку, на який її було позбавлено права керування транспортними засобами, проходить позачерговий медичний огляд, повторну підготовку в закладі та складає іспити у територіальному сервісному центрі МВС, після чого отримує посвідчення водія, яке вважається отриманим вперше.

Запорожский адвокат - Дудник Игорь Геннадиевич. Все виды юридических услуг

Конфиденциальная, квалифицированная, своевременная и доступная правовая помощь

© 2019, All Rights Reserved