Изменения и разъяснения законодательства

news

ПРО ПОСЛАБЛЕННЯ В УКРАЇНІ КАРАНТИНУ З 11.05.2020

Опубліковано постанову Кабінету Міністрів України від 04.05.2020р. №343, якою було внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020р. №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2». Цей документ передбачає зняття з 11.05.2020р. перших карантинних обмежень, а також продовження карантину до 22.05.2020р. Вказана постанова набуває чинності 11.05.2020р.

З 11.05.2020р. буде відновлена робота частини закладів та певних видів діяльності. При цьому обов'язковим буде дотримання протиепідемічних заходів.

Так, наприклад, буде дозволено торговельне (виключно в магазинах, зокрема магазинах, що розташовані у торговельно-розважальних центрах) і побутове обслуговування населення за умови забезпечення персоналу (зокрема захист обличчя, очей, рук) та відвідувачів:

– засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно;

– перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10кв.м. торговельної площі;

– дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів.

Також буде дозволена діяльність з надання послуг громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках просто неба за умови забезпечення дотримання відстані не менш як 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більш як двох клієнтів за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років), діяльності з надання зазначених послуг із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос за умови:

– що суб’єкт господарювання, який проводить таку діяльність, є оператором ринку харчових продуктів відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»;

– забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук) і перебування відвідувачів, крім часу приймання їжі, у засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторах або захисних масках, у тому числі виготовлених самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Крім того, буде дозволена діяльності підприємств, які працюють у галузі ЗМІ, зокрема точок продажу преси, друкарень, редакцій, логістичних підприємств у сфері доставки паперу та друкованих видань, а також телерадіоорганізацій, афілійованих з ними організацій, які забезпечують їх повноцінне функціонування, зокрема виробництво контенту, а також інших суб'єктів у сфері масової інформації, які забезпечують роботу засобів масової інформації та доставку контенту до телеглядача (провайдерів програмної послуги, операторів телекомунікацій, що забезпечують розповсюдження сигналу телебачення та радіомовлення), інших виробників аудіовізуального контенту.

Також буде дозволена діяльність адвокатів, нотаріусів, аудиторів та психологів.

Запорожский адвокат - Дудник Игорь Геннадиевич. Все виды юридических услуг

Конфиденциальная, квалифицированная, своевременная и доступная правовая помощь

© 2019, All Rights Reserved