Изменения и разъяснения законодательства

news

ПРО ОБМЕЖЕННЯ КІЛЬКОСТІ ВИДІВ ДІЯЛЬНОСТІ ДЛЯ ФОП-ПЛАТНИКА ЄДИНОГО ПОДАТКУ

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області надало наступне роз’яснення щодо обмежень кількості видів діяльності для фізичної особи-підприємця, що є платником єдиного податку:

Реєстрація суб'єкта господарювання як платника єдиного податку здійснюється шляхом внесення відповідних записів до реєстру платників єдиного податку (п.299.1 ст.299 Податкового кодексу України).

Згідно з пп.5 п.298.3 ст.298 Податкового кодексу України у заяві про застосування спрощеної системи оподаткування зазначаються обрані суб'єктом господарювання види господарської діяльності згідно з КВЕД ДК 009:2010. Класифікація видів економічної діяльності (КВЕД ДК 009:2010) затверджена наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 11.10.2010р. №457 з наступними змінами.

До реєстру платників єдиного податку вносяться, зокрема, відомості про види господарської діяльності (п.299.7 ст.299 Податкового кодексу України).

Враховуючи вищевикладене, на підставі поданої фізичною особою-підприємцем заяви про застосування спрощеної системи оподаткування до реєстру платників єдиного податку вносяться відомості про види господарської діяльності за умови, що ці види діяльності дають право застосовувати спрощену систему оподаткування.

При цьому Податковим кодексом України не передбачено обмежень для фізичної особи-підприємця щодо кількості видів діяльності, які можуть бути внесені до реєстру платників єдиного податку.

Запорожский адвокат - Дудник Игорь Геннадиевич. Все виды юридических услуг

Конфиденциальная, квалифицированная, своевременная и доступная правовая помощь

© 2019, All Rights Reserved