Изменения и разъяснения законодательства

news

ПРО НАЗВИ ПОСАД ПРАЦІВНИКІВ У КАДРОВИХ ДОКУМЕНТАХ

Головне управління Пенсійного Фонду України у Вінницькій області надало наступне роз’яснення щодо правильних назв посад працівників у кадрових документах:

Так, у трудовій книжці, наказі про прийняття на роботу, трудовому договорі (контракті), штатному розписі, кадрових документах назва посади працівника має звучати однаково. Якщо виявлені розбіжності, то назву посади або професії необхідно привести у відповідність до Класифікатора професій ДК 003:2010.

Це можна зробити без змін в організації виробництва і праці. Достатньо видати відповідний наказ та на його підставі внести зміни до штатного розпису, трудової книжки працівника, що обіймає цю посаду, посадової інструкції та доповнення до особового листка з обліку.

Для призначення пенсії важливий саме страховий стаж працівника. Він формується за рахунок сплати страхових внесків, незалежно від посади, яку займає працівник. Що стосується проблеми із пенсією, то це можливо у випадку, коли працівник мав право на пільгове пенсійне забезпечення. Тоді прийняття на «неправильну посаду» позбавить його такого права. У цьому випадку однозначно потрібно виправляти назву посади в кадрових документах.

Запорожский адвокат - Дудник Игорь Геннадиевич. Все виды юридических услуг

Конфиденциальная, квалифицированная, своевременная и доступная правовая помощь

© 2019, All Rights Reserved