ОБМЕЖЕНО СТАВКУ СУДОВОГО ЗБОРУ ЗА ПОДАЧУ АПЕЛЯЦІЙНИХ ТА КАСАЦІЙНИХ СКАРГ ДО АДМІНСУДІВ

Обмежено максимальний розмір судового збору за подачу апеляційних та касаційних скарг до адміністративного суду. Це передбачено доповненням до підпунктів 2 та 3 пункту 3 частини другої статті 4 Закону України «Про судовий збір», які внесено Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві».

Нагадаємо, цей закон набув чинності 27.02.2020р.

Ставка судового збору за подання до адмінсуду апеляційної скарги на рішення суду, заяви про приєднання до апеляційної скарги на рішення суду, заяви про перегляд судового рішення у зв’язку з нововиявленими обставинами тепер становить 150% ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви, іншої заяви і скарги, але не більше 15 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Ставка судового збору за подання до адмінсуду касаційної скарги на рішення суду, заяви про приєднання до касаційної скарги на рішення суду тепер становить 200% ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви, але не більше 20 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.