Изменения и разъяснения законодательства

news

ФУНКЦІЮ РЕГУЛЮВАННЯ ЗАЙНЯТОСТІ ПЕРЕДАНО ВІД МІНСОЦПОЛІТИКИ ДО МІНЕКОНОМІКИ

На ранковому засіданні Верховної Ради України 05.12.2019 р. прийнято Закон щодо формування державної політики у сфері праці, трудових відносин, зайнятості населення та трудової міграції (проект № 2168).

Зазначимо, що Головне юридичне управління Верховної Ради України висловило свої зауваження до проекту і рекомендувало його доопрацювати, зокрема, положення про набуття чинності Закону, яке ставиться в залежність від прийняття нормативно-правових актів.

Закон прийнято, оскільки новий Уряд перерозподілив повноваження в частині питань державного управління у сфері праці та зайнятості населення і визначив Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері праці.

Таким чином, у законодавчих актах закріплена передача повноважень щодо формування та реалізації державної політики у сфері праці, зайнятості населення, трудової міграції та трудових відносин від Мінсоцполітики до Мінекономіки.

Запорожский адвокат - Дудник Игорь Геннадиевич. Все виды юридических услуг

Конфиденциальная, квалифицированная, своевременная и доступная правовая помощь

© 2019, All Rights Reserved