Изменения и разъяснения законодательства

news

ДПС ОЗВУЧИЛА СТРОКИ ДЛЯ СУДОВОГО ОСКАРЖЕННЯ БЛОКУВАННЯ ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ

ДПС України повідомила, що оскаржити блокування податкової накладної/розрахунку коригування можна протягом 1095 днів із дня отримання відповідного рішення. Але це так, якщо до подання позовної заяви не проводилась процедура адміністративного оскарження.

Якщо платник податків скористався своїм правом на адміністративне оскарження, то строк для оскарження блокування податкової накладної/розрахунку коригування буде значно коротшим. У такому разі для судового оскарження відведено такі строки:

– тримісячний строк – якщо рішення контролюючого органу за результатами розгляду скарги було прийнято та вручено платнику податків у строки, встановлені ПК України. Такий строк обчислюється з дня вручення платнику податків рішення за результатами розгляду його скарги на рішення контролюючого органу;

 шестимісячний строк якщо рішення контролюючого органу за результатами розгляду скарги не було прийнято та/або вручено платнику податків у строки, встановлені ПК України. При цьому такий строк обчислюється з дня звернення платника до контролюючого органу із відповідною скаргою на його рішення. 

Запорожский адвокат - Дудник Игорь Геннадиевич. Все виды юридических услуг

Конфиденциальная, квалифицированная, своевременная и доступная правовая помощь

© 2019, All Rights Reserved