Изменения и разъяснения законодательства

news

ДІЮТЬ НОВІ РЕКВІЗИТИ ДЛЯ СПЛАТИ СУДОВОГО ЗБОРУ

З 01.01.2020 р. діють нові реквізити для сплати судового збору та інших платежів. Про це нагадує пресцентр судової влади України.

«Оновлені реквізити рахунків для зарахування судового збору та інших рахунків для зарахування надходжень до бюджетів при розгляді справ у судах, що почали діяти з 01.01.2020 р., Ви можете знайти на офіційних веб-сайтах судів в розділі «Громадянам», рубрика «Судовий збір»», – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що з 01.01.2020 р. діють нові рахунки для зарахування податків, зборів та інших платежів за стандартом IBAN. Застосування IBAN стає обов’язковим для клієнтів усіх банків України під час здійснення переказів коштів як у національній, так і в іноземних валютах, у тому числі під час транскордонних переказів. Тобто всі перекази будуть здійснюватися лише з використанням IBAN.

Нагадаємо, що відповідно до ст. 4 Закону України «Про судовий збір» судовий збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, – у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.

З 01.01.2020 р. встановлено прожитковий мінімум на одну працездатну особу в розмірі 2 102 грн.

Запорожский адвокат - Дудник Игорь Геннадиевич. Все виды юридических услуг

Конфиденциальная, квалифицированная, своевременная и доступная правовая помощь

© 2019, All Rights Reserved